NFM21HC105R1C3D
Numărul produsului DigiKey
490-11839-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11839-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11839-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM21HC105R1C3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0805
Descriere detaliată
1 µF Condensator de intrare 16V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM21HC105R1C3D Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Capacitanță
1 µF
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Nominală
16V
Dimensiune filet
Curent
4 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm