NC7WZ14P6X
Numărul produsului DigiKey
NC7WZ14P6XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NC7WZ14P6XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NC7WZ14P6XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NC7WZ14P6X
Descriere
IC INVERT SCHMITT 2CH 2-INP SC88
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 2 Canal Schmitt Trigger SC-88 (SC-70-6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NC7WZ14P6X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - În repaus (Max)
1 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,2V – 1,2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Nivel logică - Ridicat
1,4V – 3,6V
Stare piesă
Activ
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,9ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de circuite
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de intrări
2
Pachet dispozitiv furnizor
SC-88 (SC-70-6)
Caracteristici
Schmitt Trigger
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V