NFM31PC276B0J3L
Numărul produsului DigiKey
490-6984-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6984-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6984-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM31PC276B0J3L
Descriere
CAP FEEDTHRU 27UF 20% 6.3V 1206
Descriere detaliată
27 µF Condensator de intrare 6,3V 6 A 5mOhm 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM31PC276B0J3L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Capacitanță
27 µF
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,059" (1,50mm)
Tensiune - Nominală
6,3V
Dimensiune filet
Curent
6 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
5mOhm