LMG3100R044VBER
Numărul produsului DigiKey
296-LMG3100R044VBERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMG3100R044VBERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMG3100R044VBERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMG3100R044VBER
Descriere
100V 4.4M GAN FET WITH INTEGRATE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 46A 15-VQFN-FCRLF (6,5x4)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
46A
Prod.
Rds pornit (tipic)
4,4mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Tip comutator
Protecție la defecțiune
UVLO
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Grad
Configurație ieșire
Parte inferioară
Calificare
Tip ieșire
Canal-N
Tip montare
Montare pe suprafață
Interfață
Pachet dispozitiv furnizor
15-VQFN-FCRLF (6,5x4)
Tensiune - Sarcină
100V
Pachet/cutie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,75V – 5,25V