LMG2100R026VBNR
Numărul produsului DigiKey
296-LMG2100R026VBNRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMG2100R026VBNRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMG2100R026VBNRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMG2100R026VBNR
Descriere
IC HALF BRIDGE DRIVER 53A 18VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Semi-punte (3) Driver Convertoare c.c.-c.c. Nitrură de galiu (GaN) FET 18-VQFN-FCRLF (7x4,5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMG2100R026VBNR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire maximă
53A
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Alimentare
4,75V – 5,25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Sarcină
93V (max.)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație ieșire
Semi-punte (3)
Grad
Aplicații
Convertoare c.c.-c.c.
Calificare
Interfață
PWM
Caracteristici
Circuit curea manșon
Tip sarcină
Inductiv, Capacitiv
Protecție la defecțiune
UVLO
Tehnologie
Nitrură de galiu (GaN) FET
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (tipic)
2,6mOhm LS, 2,7mOhm HS
Pachet/cutie
18-PowerVFQFN
Curent - Ieșire/Canal
53A