LMG2100R044RARR
Numărul produsului DigiKey
296-LMG2100R044RARRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMG2100R044RARRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMG2100R044RARRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMG2100R044RARR
Descriere
100-V 4.4-M HALF-BRIDGE GAN FET
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Semi-punte Driver Convertoare coborâre sincronă Nitrură de galiu (GaN) FET 17-VQFN-FCRLF (5,5x4,5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMG2100R044RARR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire maximă
125A
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Alimentare
4,75V – 5,25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Sarcină
0V – 90V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Configurație ieșire
Semi-punte
Grad
Aplicații
Convertoare coborâre sincronă
Calificare
Interfață
PWM
Caracteristici
Circuit curea manșon
Tip sarcină
Inductiv, Capacitiv, Rezistent
Protecție la defecțiune
UVLO
Tehnologie
Nitrură de galiu (GaN) FET
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (tipic)
4,4mOhm
Pachet/cutie
17-PowerVQFN
Curent - Ieșire/Canal
35A