SN74LVC3G14DCUR
Numărul produsului DigiKey
296-13006-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-13006-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-13006-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC3G14DCUR
Descriere
IC INVERT SCHMITT 3CH 3IN 8VSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 3 Canal Schmitt Trigger 8-VSSOP
Modele EDA/CAD
SN74LVC3G14DCUR Modele
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,7V – 2,5V
Nivel logică - Ridicat
1,4V – 3,7V
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,3ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de circuite
3
Număr de intrări
3
Pachet dispozitiv furnizor
8-VSSOP
Caracteristici
Schmitt Trigger
Pachet/cutie
8-VFSOP (0,091", 2,30mm lățime)
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V