SN74LVC1G32DCKR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SN74LVC1G32DCKR |
Descriere | IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Poartă OR IC 1 Canal – SC-70-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SN74LVC1G32DCKR Modele |
Categorie | Curent - În repaus (Max) 10 µA |
Prod. | Curent - Ridicat, scăzut la ieșire 32mA, 32mA |
Serie | Nivel logică - Scăzut 0,7V – 0,8V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Nivel logică - Ridicat 1,7V – 2V |
Stare piesă Activ | Întârziere propagare max. la V, Max CL 4ns la 5V, 50pF |
Tip logică | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Număr de circuite 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de intrări 2 | Pachet dispozitiv furnizor SC-70-5 |
Caracteristici – | Pachet/cutie 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
Tensiune - Alimentare 1,65V – 5,5V | Număr produs de bază |