NC7SZ32M5X
Numărul produsului DigiKey
NC7SZ32M5XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NC7SZ32M5XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NC7SZ32M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NC7SZ32M5X
Descriere
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă OR IC 1 Canal – SOT-23-5
Modele EDA/CAD
NC7SZ32M5X Modele
Curent - În repaus (Max)
2 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,5ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de intrări
2
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Caracteristici
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V