NC7SZ32P5X nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
onsemi
În stoc: 21.945
Fișă de date
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 5.462
Fișă de date
Direct
Texas Instruments
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Texas Instruments
Poartă OR IC 1 Canal – SC-70-5
NC7SZ32P5X
Numărul produsului DigiKey
NC7SZ32P5XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NC7SZ32P5XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NC7SZ32P5XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NC7SZ32P5X
Descriere
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă OR IC 1 Canal – SC-70-5
Modele EDA/CAD
NC7SZ32P5X Modele
Curent - În repaus (Max)
2 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,5ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de intrări
2
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-5
Caracteristici
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V