NC7SZ175P6X
Numărul produsului DigiKey
NC7SZ175P6XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NC7SZ175P6XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NC7SZ175P6XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NC7SZ175P6X
Descriere
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC-88
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Flip Flop 1 Element Tip D 1 Bit Margine pozitivă 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Modele EDA/CAD
NC7SZ175P6X Modele
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4ns la 5V, 50pF
Producător
onsemi
Tip declanșator
Margine pozitivă
Serie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Curent - În repaus (Iq)
1 µA
Funcție
Resetare
Capacitanță intrare
3 pF
Tip
Tip D
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tip ieșire
Neinversat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de elemente
1
Pachet dispozitiv furnizor
SC-88 (SC-70-6)
Număr de biți per element
1
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Frecvență ceas
175 MHz