SN74LVC1G32DBVR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 86.790
Fișă de date
Direct
onsemi
În stoc: 6.003
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
onsemi
Toshiba Semiconductor and Storage
Poartă OR IC 1 Canal – SOT-23-5
SN74LVC1G32DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-9847-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-9847-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-9847-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC1G32DBVR
Descriere
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G32DBVR Modele
Categorie
Curent - În repaus (Max)
10 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,7V – 0,8V
Digi-Reel®
Nivel logică - Ridicat
1,7V – 2V
Stare piesă
Activ
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de intrări
2
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Caracteristici
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V