LMG3100R017VBER
Numărul produsului DigiKey
296-LMG3100R017VBERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LMG3100R017VBER
Descriere
100V 1.7M GAN FET WITH INTEGRATE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 126A 15-VQFN-FCRLF (6,5x4)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
126A
Prod.
Rds pornit (tipic)
1,7mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Tip comutator
Protecție la defecțiune
UVLO
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Grad
Configurație ieșire
Parte inferioară
Calificare
Tip ieșire
Canal-N
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Interfață
Logic
Pachet dispozitiv furnizor
15-VQFN-FCRLF (6,5x4)
Tensiune - Sarcină
100V
Pachet/cutie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,75V – 5,25V