F28P650DK6PZP
Numărul produsului DigiKey
296-F28P650DK6PZP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F28P650DK6PZP
Descriere
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
C28x C2000™ C28x Piccolo™ CI microcontroler Nucleu dublu 32bit 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 100-HTQFP (14x14)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
F28P650DK6PZP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune EEPROM
Prod.
Dimensiune RAM
248K x 8
Serie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Ambalaj
Tub
Convertoare de date
A/D 24x12/16b SAR;D/A 2x12b
Stare piesă
Activ
Tip oscilator
Intern
Procesor
C28x
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Dimensiune nucleu
Nucleu dublu 32bit
Grad
Viteză
200MHz