MGJ2D121509SC nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
XP Power
În stoc: 35
Fișă de date
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -8,7V – 80mA, 40mA 10,8V - 13,2V Intrare
MGJ2D121509SC
Numărul produsului DigiKey
811-3002-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MGJ2D121509SC
Descriere
DC DC CONVERTER 15V -8.7V 2W
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
MGJ2D121509SC Modele
Curent - Ieșire (Max)
80mA, 40mA
Prod.
Putere (wați)
2 W
Serie
Tensiune - Izolație
5.2 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Eficiență
80%
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,39" l x 0,50" Î (19,7mm x 10,0mm x 12,7mm)