ACS37002LMABTR-050B3
Numărul produsului DigiKey
620-ACS37002LMABTR-050B3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS37002LMABTR-050B3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS37002LMABTR-050B3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS37002LMABTR-050B3
Descriere
CURRENT SENSOR HE 50A 16-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 50A 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Categorie
Acuratețe
±1,75%
Prod.
Tensiune - Alimentare
3,15V – 3,6V
Serie
Timp de răspuns
2,5µs
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
15mA
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Grad
Tip senzor
Calificare
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Număr de canale
1
Tip montare
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet/cutie
16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Sensibilitate
26,4mV/A
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Frecvență
400kHz
Număr produs de bază
Liniaritate
±0,75%