IHW40N65R6XKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IHW40N65R6XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IHW40N65R6XKSA1
Descriere
IGBT 650V 83A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
39 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT – 650 V 83 A 210 W Orificiu străpuns PG-TO247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IHW40N65R6XKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip intrare
Standard
Producător
Infineon Technologies
Încărcare poartă
159 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
17ns/211ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
400V, 40A, 10Ohm, 15V
Tip IGBT
Timp recuperare inversă (trr)
99 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
650 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
83 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
120 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
1,6V la 15V, 40A
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-3
Putere - Max
210 W