RDTE-2.700-1090-NS1
Numărul produsului DigiKey
2151-RDTE-2.700-1090-NS1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-RDTE-2.700-1090-NS1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-RDTE-2.700-1090-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RDTE-2.700-1090-NS1
Descriere
BUZZER MAGN0.413X 0.35 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Traductor, Acționat extern Magnetic 3.6 V 100mA 2,7kHz 85dB la 3,6V, 10cm Montare pe suprafață Plăcuțe de lipit
Categorie
Durată
Producător
Raltron Electronics
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 3,6V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
100mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Localizare port
Latură
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Circuit driver
Traductor, Acționat extern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Tensiune - Nominală
3.6 V
Protecție la infiltrare
Interval de tensiune
2 – 5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,7kHz
Terminație
Plăcuțe de lipit
Tehnologie
Magnetic
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,354" l (10,50mm x 9,00mm)
Mod operare
Înălțime - Montat (Max)
0,114" (2,90mm)