RACM30-12SK/277
Numărul produsului DigiKey
945-RACM30-12SK/277-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM30-12SK/277
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 2,5A 85 – 305V c.a., 120 – 431V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACM30-12SK/277 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
30 W
Producător
Recom Power
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 5-DIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 120 – 431V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,07" L x 1,57" l x 1,00" Î (52,5mm x 40,0mm x 25,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60335-1; 60601-1; 61010-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
2,5A