ESD2CANXL24DBZRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-ESD2CANXL24DBZRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-ESD2CANXL24DBZRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-ESD2CANXL24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD2CANXL24DBZRQ1
Descriere
TVS DIODE 24VWM 36VC SOT233
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
36V (tipic) Clemă 2,5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Modele EDA/CAD
ESD2CANXL24DBZRQ1 Modele
Putere - Impuls maxim
90W
Capacitanță la frecvență
1,7pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
35,5V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
36V (tipic)
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2,5A (8/20µs)