ESD2CANFD24DBZRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-ESD2CANFD24DBZRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-ESD2CANFD24DBZRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-ESD2CANFD24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD2CANFD24DBZRQ1
Descriere
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
Descriere detaliată
37V (tipic) Clemă 3,5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Modele EDA/CAD
ESD2CANFD24DBZRQ1 Modele
Putere - Impuls maxim
133W
Capacitanță la frecvență
2,5pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
35,5V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
37V (tipic)
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,5A (8/20µs)