AMC1100DUB
Numărul produsului DigiKey
296-30434-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AMC1100DUB
Descriere
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Izolație Amplificator 1 Circuit Diferențial 8-SOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AMC1100DUB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Alimentare
5,4mA
Prod.
Curent - Ieșire/Canal
20 mA
Ambalaj
Tub
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (max.)
5.5 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Diferențial
Pachet/cutie
8-SMD, Aripă gen „pescăruș”
Viteză de salt
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOP
Lățime de bandă -3 dB
100 kHz