REF35125QDBVR
Numărul produsului DigiKey
296-REF35125QDBVRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-REF35125QDBVRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-REF35125QDBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
REF35125QDBVR
Descriere
IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,05% SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
REF35125QDBVR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
3,3ppmp-p
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
0,7ppmrms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
1,5V – 6V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
2,6µA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,25V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Curent - Ieșire
10 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Toleranță
±0,05%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
12ppm/°C