ACS723LLCTR-20AB-T
Numărul produsului DigiKey
620-1644-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-1644-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-1644-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS723LLCTR-20AB-T
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 20A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Liniaritate
±1%
Prod.
Acuratețe
±3%
Tensiune - Alimentare
5V
Timp de răspuns
5µs
Curent - Alimentare (Max)
14mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Sensibilitate
100mV/A
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Frecvență
c.c. – 80kHz