AMC1100EVM
Numărul produsului DigiKey
296-37486-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AMC1100EVM
Descriere
EVAL BOARD FOR AMC1100
Descriere detaliată
AMC1100 Unic – 1 Canale per CI Izolație Placă de evaluare amplificator
Categorie
Produs cu amplificare lățime de bandă
Producător
Texas Instruments
Curent - Ieșire/Canal
20mA
Ambalaj
Cutie
Curent - Alimentare (IC principal)
5,4mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare, unică/dublă (±)
2,7V – 5,5V
Canale per IC
Unic – 1
IC/piesă utilizată
AMC1100
Tip amplificator
Izolație
Conținut
Placă (plăci)
Tip ieșire
Diferențial
Notă
Viteză de salt
Număr produs de bază
Lățime de bandă -3 dB
100kHz