AMC1100DWVR
Numărul produsului DigiKey
296-46067-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-46067-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-46067-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AMC1100DWVR
Descriere
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Descriere detaliată
Izolație Amplificator 1 Circuit Diferențial 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AMC1100DWVR Modele
Atributele produsului
Categorie
Curent - Alimentare
5,4mA
Prod.
Curent - Ieșire/Canal
20 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (max.)
5.5 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Diferențial
Pachet/cutie
8-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Viteză de salt
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Lățime de bandă -3 dB
100 kHz