TPLCE-3R8/3.0MR5X12
Numărul produsului DigiKey
2085-TPLCE-3R8/3.0MR5X12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TPLCE-3R8/3.0MR5X12
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 3.0F 3.8V
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 4Ohm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Tecate Group
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Tavă
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
3 F
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
4Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C