NOJC476M010RWJ
Numărul produsului DigiKey
478-3126-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-3126-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-3126-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NOJC476M010RWJ
Descriere
CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 10V 2312
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF Condensator pe bază de oxid de niobiu 10 V 2312 (6032 metric) 400 mOhms
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NOJC476M010RWJ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Factor de disipare
6%
Producător
KYOCERA AVX
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
2312 (6032 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Cod dimensiune producător
C
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,110" (2,80mm)
Capacitanță
47 µF
Caracteristici
Toleranță
±20%
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Tensiune - Nominală
10 V
Pachet dispozitiv furnizor
2312 (6032 metric)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
400 mOhms
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,126" l (6,00mm x 3,20mm)