NOJD107M010RWJ
Numărul produsului DigiKey
478-8865-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-8865-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-8865-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NOJD107M010RWJ
Descriere
CAP NIOB OXID 100UF 20% 10V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF Condensator pe bază de oxid de niobiu 10 V 2917 (7343 metric) 400 mOhms
Categorie
Factor de disipare
12%
Producător
KYOCERA AVX
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Cod dimensiune producător
D
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)
Capacitanță
100 µF
Caracteristici
Toleranță
±20%
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Tensiune - Nominală
10 V
Pachet dispozitiv furnizor
2917 (7343 metric)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
400 mOhms
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)