W3A45C473KAT2A
Numărul produsului DigiKey
478-11168-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-11168-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-11168-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
W3A45C473KAT2A
Descriere
CAP ARRAY 0.047UF 50V X7R 0612
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0,047µF Izolat Condensator 4 Matrice 50 V X7R 1206 (3216 metric)
Categorie
Număr de condensatoare
4
Producător
KYOCERA AVX
Tip circuit
Izolat
Serie
Coeficient de temperatură
X7R
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Capacitanță
0,047µF
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
0612 (1632 metric)
Tensiune - Nominală
50 V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Material dielectric
Ceramic
Înălțime - Montat (Max)
0,053" (1,35mm)