ANT-916-CW-RAH
Numărul produsului DigiKey
ANT-916-CW-RAH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-916-CW-RAH
Descriere
RF ANT 916MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz ISM, LoRa, Rețele senzori, Rețele de senzori Scripete, Unghi drept Antenă RF 850MHz – 970MHz 2,2dBi Element tip tată RP-SMA Suport conector
Categorie
VSWR
1,9
Amplificare
2,2dBi
Ambalaj
Vrac
Terminație
Element tip tată RP-SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Înălțime (Max)
1,850" (47,00mm)
Interval de frecvență
850MHz – 970MHz