ANT-915-NUB-RPS
Numărul produsului DigiKey
343-ANT-915-NUB-RPS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-915-NUB-RPS
Descriere
RF ANT 915MHZ SHORT WHIP RP-SMA
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz ISM, LoRaWAN, LPWA Scripete, Drept Antenă RF 902MHz – 930MHz 3,9dBi Element tip mamă RP-SMA Suport conector
Modele EDA/CAD
ANT-915-NUB-RPS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2,6
Ambalaj
Pungă
Amplificare
3,9dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
25 W
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminație
Element tip mamă RP-SMA
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
902MHz – 930MHz
Tip montare
Suport conector
Tip antenă
Scripete, Drept
Înălțime (Max)
0,697" (17,70mm)