ANT-916-CW-HWR-RPS
Numărul produsului DigiKey
ANT-916-CW-HWR-RPS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-916-CW-HWR-RPS
Descriere
RF ANT 916MHZ WHIP TILT RP-SMA
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz ISM, LoRa, Rețele senzori, Rețele de senzori Scripete, Basculare Antenă RF 900MHz – 930MHz 1,2dBi Element tip tată RP-SMA Suport conector
Modele EDA/CAD
ANT-916-CW-HWR-RPS Modele
VSWR
2
Amplificare
1,2dBi
Ambalaj
Vrac
Terminație
Element tip tată RP-SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Înălțime (Max)
5,591" (142,00mm)
Interval de frecvență
900MHz – 930MHz