ANT-915-IPW1-RPS
Numărul produsului DigiKey
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-915-IPW1-RPS
Descriere
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Scripete, Basculare/pivotare Antenă RF 902MHz – 930MHz 2,7dBi RP-SMA Suport conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT-915-IPW1-RPS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
VSWR
1,8
Producător
TE Connectivity Linx
Pierdere la retur
-10,9dB
Serie
Amplificare
2,7dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
2 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
ISM general
Terminație
RP-SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
IP67
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
902MHz – 930MHz
Înălțime (Max)
7,992" (203,00mm)