AEACAC054010-S915
Numărul produsului DigiKey
535-14818-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AEACAC054010-S915
Descriere
RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA ML
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox Scripete, Drept Antenă RF 880MHz – 950MHz 2dBi Element tip tată SMA Suport conector
Categorie
Număr de benzi
1
Producător
Abracon LLC
VSWR
3
Serie
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
2dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
ISM general
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
880MHz – 950MHz
Înălțime (Max)
1,807" (45,90mm)