MPZ2012S300ATD25
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ2012S300ATD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ2012S300ATD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ2012S300ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ2012S300ATD25
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 6A 10mOhm
Modele EDA/CAD
MPZ2012S300ATD25 Modele
Valoare nominală curent (Max)
6A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)