DEA162450BT-1298A1
Numărul produsului DigiKey
445-174763-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174763-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174763-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DEA162450BT-1298A1
Descriere
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 2,45GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 100MHz Lățime de bandă 1,3dB 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DEA162450BT-1298A1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip filtru
Trecere bandă
Producător
TDK
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
1,3dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Frecvență
Centru 2,45GHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,027" l (1,60mm x 0,70mm)
Lățime de bandă
100MHz
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)