NSR01L30MXT5G
Numărul produsului DigiKey
NSR01L30MXT5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSR01L30MXT5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSR01L30MXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSR01L30MXT5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2X3DFN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 100mA Montare pe suprafață 2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
460 mV @ 10 mA