XTL911100-S999-540
Numărul produsului DigiKey
3994-XTL911100-S999-540TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3994-XTL911100-S999-540CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3994-XTL911100-S999-540DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XTL911100-S999-540
Descriere
CRYSTAL 1.2 X 1.0MM 32 MHZ 8PF
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 8pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,2x1)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,047" L x 0,039" l (1,20mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,012" (0,30mm)
Capacitanță sarcină
8pF