DEA165550BT-2230C2-H
Numărul produsului DigiKey
445-181433-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-181433-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-181433-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DEA165550BT-2230C2-H
Descriere
RF FILTER BAND PASS 5.55GHZ 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 5,55GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 800MHz Lățime de bandă 0,9dB 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
DEA165550BT-2230C2-H Modele
Pierdere la inserare
0,9dB
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Frecvență
Centru 5,55GHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Lățime de bandă
800MHz
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)