DEA203750BT-2292A1-H
Numărul produsului DigiKey
445-DEA203750BT-2292A1-HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-DEA203750BT-2292A1-HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-DEA203750BT-2292A1-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DEA203750BT-2292A1-H
Descriere
RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3,75GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 900MHz Lățime de bandă 2,3dB 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
TDK
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
2,3dB
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
Frecvență
3,75GHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Lățime de bandă
900MHz
Înălțime (Max)
0,026" (0,65mm)