C1005X5R1A475M050BC
Numărul produsului DigiKey
445-8023-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-8023-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-8023-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1005X5R1A475M050BC
Descriere
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 10V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
C1005X5R1A475M050BC Modele
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C