C1005X5R1A475K050BC nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
YAGEO
În stoc: 1.194
Fișă de date
Direct
Samsung Electro-Mechanics
În stoc: 1.010.295
Fișă de date
4.7 µF ±10% 10V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)