CL05A475KP5NRNC
Numărul produsului DigiKey
1276-1480-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-1480-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-1480-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL05A475KP5NRNC
Descriere
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±10% 10V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CL05A475KP5NRNC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C