CC0402KRX5R6BB475
Numărul produsului DigiKey
13-CC0402KRX5R6BB475TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-CC0402KRX5R6BB475CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-CC0402KRX5R6BB475DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CC0402KRX5R6BB475
Descriere
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±10% 10V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
CC0402KRX5R6BB475 Modele
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C