CL05A475MP5NRNC
Numărul produsului DigiKey
1276-1482-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-1482-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-1482-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL05A475MP5NRNC
Descriere
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 10V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
CL05A475MP5NRNC Modele
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C