LMK105BBJ475MVLF
Numărul produsului DigiKey
587-3408-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-3408-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-3408-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMK105BBJ475MVLF
Descriere
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 10V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMK105BBJ475MVLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C