ACT1210D-131-2P-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-ACT1210D-131-2P-TL00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ACT1210D-131-2P-TL00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ACT1210D-131-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT1210D-131-2P-TL00
Descriere
CMC 130UH 115MA 2LN 6.7KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
130 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 6.7 kOhms @ 10 MHz 115mA DCR 3,5Ohm
Modele EDA/CAD
ACT1210D-131-2P-TL00 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
6.7 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,154" L x 0,098" l (3,90mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
130 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
115mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3,5Ohm