VXM7-9013-25M0000000
Numărul produsului DigiKey
150-VXM7-9013-25M0000000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-VXM7-9013-25M0000000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-VXM7-9013-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VXM7-9013-25M0000000
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal – 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VXM7-9013-25M0000000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Stabilitate frecvență
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm