AVRH10C221KT1R5YA8
Numărul produsului DigiKey
445-AVRH10C221KT1R5YA8TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-AVRH10C221KT1R5YA8CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-AVRH10C221KT1R5YA8DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AVRH10C221KT1R5YA8
Descriere
VARISTOR 220V 500MA 0402
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 V 500 mA Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
AVRH10C221KT1R5YA8 Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
500 mA
Producător
TDK
Energie
0,01J
Serie
Număr de circuite
1
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
1.5 pF @ 1 MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Volți c.c. maxim
70 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
198 V
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tensiune varistor (tipică)
220 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
242 V